ДОЛЯ УКРАЇНИ / СУДЬБА УКРАИНЫ / РУССКИЕ НАС УБИВАЮТ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Матриархат

+10
memory
ogilvi
Admin
glory
Alexandr
абг
ghost
oldman
Ли
leleka
14 користувачів

Сторінка 7 з 10 Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний

Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор leleka Сб Лип 31, 2021 7:43 pm

Ли пише:сколько существовал чатал-гуюк пусть считают археологи, там "слои" жилищ, как кольца дерева, - поддаются учету и хрометражу. Они строили дом поверх старого, умерших хоронили тоже там же в доме, обрушивали стены вовнутрь, и сверху лепили новую глиняную хоромину. Поэтому там можно техническими средствами установить сколько это мартриархально-анархическое  безобразие продолжалось. Вообще матриархат логически антитезис порядку, закону и в конце концов государству. Матриархат - это хаос.
И сколько проживет "самец" в условиях хаоса?ритор. Да столько же, сколько и все человечество.
Чатал-гуюк закончился, когда перестал быть безопасным для тех, кто там жил.
Когда там кончилась любовь.
(по определению, любовь это форма отношений, обеспечивающая максимальную безопасность участников).
Формула трех К, придуманная сумрачным германским гением, не учитывает фактора "безопасность", и не гарантирует его. Если мужчина (закон, полиция, государство и мировой порядок) не обеспечивает безопасность, то никакая "кирхе" его не спасет от его же богомолихи: будь она хоть родина-мама, хоть самка-варвара.
Вообще самцы очень боятся смерти, как я заметила. Значительно больше, чем женщины их вида (люди там, котики...)
Играя на этом страхе, женщины могут манипулировать: то есть реализовывать свои желания не только своими ресурсами.
Эта "подмена тезиса", любви на манипуляцию, вероятно случилась еще в дикие времена, но была быстро взята на вооружение религией. И монополизирована ею.

Сейчас в мир снова возвращается хаос. Можно назвать его матриархатом, но это не так. Этические системы не делятся на матриахальные и патриархальные. Политические - на демократические и авторитарные. Все стало сложнее. Много критериев влияет: колониальные и колонизируемые страны, те, кто разбогател раньше, и те, кто хочет сейчас, и все хотят самопределения: быть свободными и сами решать. Это не биполярный мир, и не идеологическая война, как ее хотят представить. Нет тех, кто 100% за США или за Китай, кто 100% за маму или за папу. Слово "хаос" звучит все чаще. Претензий к женщинам все больше.

для абг, пример матриархата мне тетка нравится. Ей лет, как мне. Я тоже очень люблю зарабатывать. Работа тоже мужская. И с турком я бы тоже закрутила, если бы был шанс. Даже голос мне кажется похож. Загнать такое явление (а этот типаж явно пойдет в тираж) в кюхен-киндер-кирхе? Не в этой жизни. Бытовой матриархат - фигня, придуманная кацапами: никакой власти, одни обязанности. А хочешь свободы - бери и паши. Потом откуси голову какому-нибудь турку-шарманщику, или харам?)

https://www.youtube.com/watch?v=R_HNRXu12Xg

хаос никуда не уходил более того- как только порядка становилось слишком много- хаос спасал мир- кчели такие своеобразные получаются. так что это как волны на воде ничего нового

leleka

Кількість повідомлень : 202
Дата реєстрації : 15.10.2020

Ли поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 9:02 am

Ли пише:
Чатал-гуюк закончился, когда перестал быть безопасным для тех, кто там жил.
Когда там кончилась любовь.
(по определению, любовь это форма отношений, обеспечивающая максимальную безопасность участников).
Формула трех К, придуманная сумрачным германским гением, не учитывает фактора "безопасность", и не гарантирует его. Если мужчина (закон, полиция, государство и мировой порядок) не обеспечивает безопасность, то никакая "кирхе" его не спасет от его же богомолихи: будь она хоть родина-мама, хоть самка-варвара.


Повністю і абсолютно помилкова теорія.

Від першого до останнього знака.

Безпека гарантується самцем за замовчуванням. Якщо це патріархальний самець, а не один з ординців. Хоча історія з Роксоланою показала, що безпека для самки є поняття - десяте, вона завжди „в безпеці“.

Яка „любофф“, ап чьом ви шепчете? What a Face

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 9:20 am

Ли пише:
для абг, пример матриархата мне тетка нравится. Ей лет, как мне. Я тоже очень люблю зарабатывать. Работа тоже мужская. И с турком я бы тоже закрутила, если бы был шанс. Даже голос мне кажется похож. Загнать такое явление (а этот типаж явно пойдет в тираж) в кюхен-киндер-кирхе? Не в этой жизни. Бытовой матриархат - фигня, придуманная кацапами: никакой власти, одни обязанности. А хочешь свободы - бери и паши. Потом откуси голову какому-нибудь турку-шарманщику, или харам?)

https://www.youtube.com/watch?v=R_HNRXu12Xg


Баба-дальнобойщіца?

Нормально.

Є ще баби-таксістки і т.д.

Але це не матріархат.

Це - індивідуалістка/феміністка/лесбіянка(?).

Як вона в Штатах опинилася? Деталі, пліз. Twisted Evil

Матріархат це коли самець - дальнобойщік, а самка - вдома сидить і заробіток забирає. Laughing

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

свойства памяти поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 9:54 am

leleka пише:то не казочки то археологія. будинки руйнувались та будувались- заоишилися культурні шари. але чи був там матріархат чи щось інше ми не знаємо. ідея матріархату виникла тільки тому що неможливо жити в місті без поліції грошей бухгалтерії тому- методом виключення запропонували той матріархат


Аааа... не було грошей і поліції?  То це ж комунізм був, первісний, примітивний. Тупорилі вони, от що, - неандертальці, вопшем.))  В принципі могли існувати такі дебіли-самці під материною/жінчиною спідницею.
І та первісна тупорила матріархатка всім рулювала. Як довго це могло тривати?  Хз, до моменту поки хтось їх не завоював? Поки кози не перестали доїтися? Поки епідемію їм якийсь зальотний дибіл не приніс?  

Але - тисячі років?  Не знаю, невже хтось розумніший від тих дебілів на той час не існував і не захотів їх завоювати?  Хоча, - на фуя вони кому були потрібні, дибіли, в яких ні грошей ні золота? Довелося їм, мабуть, вимерти, „природнім шляхом“? Мавпи, одним словом, так їм і нада! Laughing Twisted Evil


Останній раз редагувалося: абг (Нд Серп 01, 2021 10:30 am), всього регувалося 1 раз(-и)

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор свойства памяти Нд Серп 01, 2021 10:29 am

абг пише:
leleka пише:то не казочки то археологія. будинки руйнувались та будувались- заоишилися культурні шари. але чи був там матріархат чи щось інше ми не знаємо. ідея матріархату виникла тільки тому що неможливо жити в місті без поліції грошей бухгалтерії тому- методом виключення запропонували той матріархат


Аааа... не було грошей і поліції?  То це ж комунізм був, первісний, примітивний. Тупорилі вони, от що, - неандертальці, вопшем.))  В принципі могли існувати такі дебіли-самці під материною/жінчиною спідницею.
І та первісна тупорила матріархатка всім рулювала. Як довго це могло тривати?  Хз, до моменту поки хтось їх не завоював? Поки кози не перестали доїтися? Поки епідемію їм якийсь зальотний дибіл не приніс?  

Але - тисячі років?  Не знаю, невже хтось розумніший від тих дебілів на той час не існував і не захотів їх завоювати?  Хоча, - на фуя вони кому були потрібні, дибіли, в яких ні грошей ні золота?

вот это может быть что то объясняет- сознательная бедность чтобы не завоевали. примерно так действовали по записям основатели моего города- просто пропивали все что заработали а когда к ним приходили и говорили где налоги- говорили нет мы люди бедные. я это к чему- не надо искать других сложных вариантов. люди не меняются никогда

свойства памяти

Кількість повідомлень : 40
Дата реєстрації : 18.07.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 10:33 am

свойства памяти пише:примерно так действовали по записям основатели моего города- просто пропивали все что заработали а когда к ним приходили и говорили где налоги- говорили нет мы люди бедные. я это к чему- не надо искать других сложных вариантов.  люди не меняются никогда


„Ваш город“ це де?

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор свойства памяти Нд Серп 01, 2021 10:34 am

абг пише:
свойства памяти пише:примерно так действовали по записям основатели моего города- просто пропивали все что заработали а когда к ним приходили и говорили где налоги- говорили нет мы люди бедные. я это к чему- не надо искать других сложных вариантов.  люди не меняются никогда


„Ваш город“ це де?

в Украине. областной центр.

свойства памяти

Кількість повідомлень : 40
Дата реєстрації : 18.07.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 11:09 am

свойства памяти пише:
абг пише:
свойства памяти пише:примерно так действовали по записям основатели моего города- просто пропивали все что заработали а когда к ним приходили и говорили где налоги- говорили нет мы люди бедные. я это к чему- не надо искать других сложных вариантов.  люди не меняются никогда


„Ваш город“ це де?

в Украине. областной центр.



сікрєтне місто, пойняв

у випадку чого будемо перестукуватися! Twisted Evil

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

свойства памяти поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 11:29 am

Ли пише:
для абг, пример матриархата мне тетка нравится. Ей лет, как мне. Я тоже очень люблю зарабатывать. Работа тоже мужская. И с турком я бы тоже закрутила, если бы был шанс. Даже голос мне кажется похож. Загнать такое явление (а этот типаж явно пойдет в тираж) в кюхен-киндер-кирхе? Не в этой жизни. Бытовой матриархат - фигня, придуманная кацапами: никакой власти, одни обязанности. А хочешь свободы - бери и паши. Потом откуси голову какому-нибудь турку-шарманщику, или харам?)

https://www.youtube.com/watch?v=R_HNRXu12Xg


Це якийсь йопаний пистець - подивився це:  




Про що і чим ви, баби, думаєте, це - уму нєпостіжимо.    Shocked  scratch  

Більше відео з тією бабушкою шукати не буду, бо все й так ясно, - та 55-річна баба виїхала до Штатів по шлюбному оголошенню, живе в того чувака, заробляє на, купленій для неї ним фурі, з ним не спить незрозуміло чому, крутить „романи“ на стороні, ще й - в іншій частині світу, він це все терпить, а вона трясеться страшним трясом аш та її селфі-камера трясеться, що він таки їй дасть колись по морді. За пляцтво. Так це називається, а не якийсь матріархат. І вона це усвідомлює, хоча каже шо фсьо нє так.
Той чувак - якийсь лох або розумово відсталий. Вона цим користується.  Мама дарагая.

Лія, то в тебе такий „план“ визріває, як в тієї дєвачкі?  Дивись, може не вигоріти, ризиковна справа.    Exclamation

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

свойства памяти поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор leleka Нд Серп 01, 2021 12:37 pm

абг пише:
Ли пише:
для абг, пример матриархата мне тетка нравится. Ей лет, как мне. Я тоже очень люблю зарабатывать. Работа тоже мужская. И с турком я бы тоже закрутила, если бы был шанс. Даже голос мне кажется похож. Загнать такое явление (а этот типаж явно пойдет в тираж) в кюхен-киндер-кирхе? Не в этой жизни. Бытовой матриархат - фигня, придуманная кацапами: никакой власти, одни обязанности. А хочешь свободы - бери и паши. Потом откуси голову какому-нибудь турку-шарманщику, или харам?)

https://www.youtube.com/watch?v=R_HNRXu12Xg


Це якийсь йопаний пистець - подивився це:  




Про що і чим ви, баби, думаєте, це - уму нєпостіжимо.    Shocked  scratch  

Більше відео з тією бабушкою шукати не буду, бо все й так ясно, - та 55-річна баба виїхала до Штатів по шлюбному оголошенню, живе в того чувака, заробляє на, купленій для неї ним фурі, з ним не спить незрозуміло чому, крутить „романи“ на стороні, ще й - в іншій частині світу, він це все терпить, а вона трясеться страшним трясом аш та її селфі-камера трясеться, що він таки їй дасть колись по морді. За пляцтво. Так це називається, а не якийсь матріархат. І вона це усвідомлює, хоча каже шо фсьо нє так.
Той чувак - якийсь лох або розумово відсталий. Вона цим користується.  Мама дарагая.

Лія, то в тебе такий „план“ визріває, як в тієї дєвачкі?  Дивись, може не вигоріти, ризиковна справа.    Exclamation

наскільки я зрозумів з вашого тексту- в усьму винен той чувак. якщо поставити на його місце жінку а чоловік виіде до штатів і вона йому купить вантажівку- буде однаково. лох є лох ))) чому б не скористатися?

leleka

Кількість повідомлень : 202
Дата реєстрації : 15.10.2020

абг поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 12:51 pm

leleka пише:
наскільки я зрозумів з вашого тексту- в усьму винен той чувак. якщо поставити на його місце жінку  а чоловік виіде до штатів і вона йому купить вантажівку- буде однаково. лох є лох ))) чому б не скористатися?


Так, буде однаково, той чоловік буде альфонсом, як вона, та Лєна - утриманка.

Якщо „скористатися“.

Я, правда, не зрозумів з того відео хто там на неї кричав, якийсь „бивший“, але приблизно уявляю, що саме кричав: „ти - плять, прастітутка, аферистка“ і подібне...

Але той чувак не „винен“ в тому, що став звичайною жертвою богомолихи.
Закінчиться все тим, чим і має закінчитися, - або вона „відкусить йому голову“, або він пошле її нах.

Ще одного не зрозумів, але приблизно догадуюся, що було в неї до тих її 55 років - було те саме, тільки не в Гамериці, а в Україні чи в іншому пост-СССР-і. Шукала „лоха“, знаходила, кидала і шукала наступного. По колу. Про жодне „створення сім’ї“ не йшлося. Ні разу.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор Ли Нд Серп 01, 2021 1:08 pm

Много написано, я потом читать-отвечать буду. Только что с базара пришла, жарко, устала, отдыхать буду.

Я на базаре (у нас говорят "базуаре") в основном сумки за чоловиком ношу, и деньги отдаю. Что, у кого, и сколько закупаем, решает муж.
Сперва зашли в рыбный. Ну магазин-не-магазин, киоск-не-киоск, - не пойми шо, вывески даже нету. Знать надо. Витрины тоже нету, цен не вижу. Меня туда вообще первый раз взяли. Раньше муж сам ходил за рыбой. Но я вчера прическу сделала, покрасилась, ситуативно-случайно товарный вид имела, вот мой решил меня людям показать. Я лицо маской закрыла, глазками улыбу делаю, изображаю "покорную супругу солидного человека".
А сама охереваю. Киоск без вывески, цен не вижу, один мужчина, второй у него на подтанцовке, третий у колоды курку патрает. Себе, очевидно. Про рыбу спрашивать надо.
- хек есть? (зашел мой с бубей)
- есть. Сколько вам?
муж на меня смотрит, и продавец сперва на него, потом тоже на меня .. А я не вижу, шо за хек, почем хек... но меня ж не спрашивают за шо и почем, меня ж спрашивают за "сикоки"...
- давайте два, говорю
- достань там кулек, говорит старший продавец подтанцовке
и нам достают кулек хека, на два с копейками кило
- а селедка есть? (заходит мой с трефей)
- три штучки осталось, сколько возьмете?
опять все смотрят на мужа, муж на меня, все смотрят на меня, а я держу марку (жаднее ж бабы зверя нет):
- мы три заберем
Пока подтанцовка достает из холодильника вердо, где в рапе плавают три большие селедки, мужчины обсуждают насущные проблемы:
- а американец сегодня без селедки останется
- какой американец, наш, или ихний?
- да наш, из бывших, приехал из лос-анжелеса. В воскресенье приходит за селедкой, но сегодня опоздал.
- да, в ЛА селедки нету...
- зато у них черная икра по сто вот такая баночка (и жест), а у нас по тысяче за кило
- по 850 на опт, козыряет мой знанием цен на икру...
- мы просили у американца привезти нам черной икры, говорит старший продавец, но тот немного ... какое бы слово... лох. Говорили ему: запечатай чемодан. Он купил маленький навесной замок, и думал, что все. Но в Борисполе у него авторучкой змейку у чемодана взломали, украли гостинцы: айфоны, рубашки и детские игрушки. А коробки не взяли. Так он с пустыми коробками и приехал, обидно. Ну ему ж говорили: за-пе-ча-тай...
- так и не попробовали ихней икры...
- та да. Закончив паковать (кулечек в кулечек и еще в кулечек): С вас 330 гривен.
Плачу я, молча (в душе матюкаюсь: селедка однако золотая...)
надо держать марку.
- Огромное вам спасибо! И привет американцу!

Чтобы у супруга было настроение и уверенность в завтрашнем (календарно-гастрономическом) дне, надо мяса купить. Одной рыбой его не накормишь: будет всю неделю грустный, как в четверг.

Пошли за мясом. Говорю: будут котлеты. Он говорит: возьмем свинины. Говорю: котлеты. На кой мне свинина? Он заходит на базар, и прямым ходом идет, сам знает куда. За свининой, конечно. С продавцом он знаком. Я нет.
- позволь представить, - говорит мне муж: Штабс-капитан!
Довольно хилый мужчинка за прилавком подбоченился:
- вам какое?
- мне на котлеты, говорю.
Он подцепляет кусок, цельный. Или этот, презентация проходит по не большим, но цельным кусочкам, как на буженину, таки мало, как на котлеты, таки много. Но я молчу. Рядом вполне приличный гуляш. Стою, вызывающе на него (на гуляш) любуюсь. Но мне его не рекомендуют, он-де "от разных частей и дает разные эффекты". Молчу. Соглашаюсь на кусочек поменьше. Почти полтора кило выходит в 170 грн.
Поблагодарили, отходим. Воспользовавшись, что мой расслабился, ставлю его перед прилавком с говядиной.
За ним армянка одна торгует, всегда говядина, всегда зрелая (темно-темно-красная), я люблю такое.
- на котлеты, показываю, откуда и сколько.
- мы свинину у штабс-капитана взяли, - делится своей радостью мой супруг.
- у Миши?, спрашивает армянка (и жестом показывает0
- ага, говорит мой. У Миши. Он военную академию закончил, и весьма престижную
- а я тоже школу на отлично закончила, говорит армянка, обрезая жилки с нашего кусочка. Только мне медали не дали. А потом в инжеке училась. Да у нас тут у всех высшее образование! Это помогает, и было не зря. С вас 180 гривен.
Благодарю, рассчитываюсь.
Чувствую, что за свинину я переплатила. И она мне вообще как бы... но спорить с мужем себе дороже. А говядина нормально, хорошая говядина попалась.
Потом купили лук (13 грн), картошку (10 грн, но крупная, мужик дораспродавался и уезжал) и зелень (петрушка укроп базилик, три пучка на 10 грн.), и закруглились.

место: героев труда, рыба для своих у круглого, а мясные ряды с другой стороны, около метро.
время: сегодня.

Вопрос: (внимание) зачем нужен был в этом походе мужчина?

Ответ:

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

Admin та абг поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор Admin Нд Серп 01, 2021 1:15 pm

В вас просто пропадает литературный талант! я восхищен. это текст как у маргарет митчелл. может добавите что к "хроникам"? или хотя бы идею новую. а то что то там про кошек много стало )))

https://destinyukraine.forumotion.me/t67p25-topic
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 113
Дата реєстрації : 13.10.2020
Звідки : Украина

https://destinyukraine.forumotion.me

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 1:17 pm

Вопшем, любі друзі, матріархатники, шо такоє є та сім’я і як воно устроєно по жизні було, усі віки і століття з тисячоліттями.
Сім’я це союз самця і самки з метою народження дітей і спільного їх виховання.
Фсьо астальноє - сєкас, плятство, тиранія, сварки, пияцтво, любофф, матеріальні блага і їх розподіл - побочка.
Після того, як дітки виростуть і створять власні сім’ї, змісту в існуванні старої сім’ї, якщо це не є нормальні дідусь з бабусею, а якісь два уєпана - нєту. Вони можуть один одного загризти і з’їсти.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 1:26 pm

Ли пише:
Вопрос: (внимание) зачем нужен был в этом походе мужчина?

Ответ: чтобы видеть людей, а не продукты.


Музчіни це жівотниє, неминуче зло в епоху до штучного оплодотворєнія.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Нд Серп 01, 2021 3:25 pm

абг пише:Більше відео з тією бабушкою шукати не буду, бо все й так ясно


йпрст!

помилився

не витримав і подивився ще це, не до кінця правда:





таки помилився, причина всіх цих шизу-плятств - проста - кацапізм вульгаріс,

не чувак Родні - лох неповноцінний, а матріархша, Родні - нормальний, доброзичливий пацан, а ця стервозна плять це навіть не знаю як назвати - кацапізм головного мозку.

Приїхала до Гамерики сміятися з англійської мови в ефірі.   Rolling Eyes

Бідний Родні, бідний лох, отримав найгірше, що можна було отримати - самку богомола з кацапізмом головного мозку.
Добром це для нього не закінчиться.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор Ли Нд Серп 01, 2021 10:02 pm

А может, ему этого и надо... Родни этому. Я намерена смотреть этот сериал и дальше. Финал не ясен. Люблю такое.
Наклеить ярлык "кацапка" - оно проще всего.
Но у тетки мужское поведение. Она активна, инициативна, коммуникабельна, и нарывается (ютуб-канал у нее явно для хайпа и провокаций, это психологическая агрессивность, кмк, чтобы быть пушистой и позитивной в офлайне, надо голову кому-то откусить хоть виртуально).
Ладно, поживем-увидим. Я подписалась.

В принципе, я сейчас много замечаю мужского поведения у женщин. И женского - у мужчин. Это не смена ролей, это все в перемешку. Не хочу давать определения, хорошо это, или плохо. Функция защитника, например... Притворись милой, слабой... Пусть "позащищает"? Но агрессия начинается тоже отсюда. Есть риск нарваться самой. Вот чем скромнее, милее и покладистее женщина, тем риск этот больше. Кмк.

Смешанное, "андрогинное" поведение выгоднее для адаптации к новым условиям, и его будет все больше. Как и самокатов, велосипедов и моноколес.

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

leleka поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор Ли Нд Серп 01, 2021 10:09 pm

https://c.radikal.ru/c32/2108/90/c20193fefea5.jpg

Результат похода на базуар.

Лягушка задавила свинину от штабс-капитана рубить в котлеты. Замариновала, завтоа запеку.

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Пн Серп 02, 2021 5:29 am

Ли пише:А может, ему этого и надо... Родни этому. Я намерена смотреть  этот сериал и дальше. Финал не ясен. Люблю такое.
Наклеить ярлык "кацапка" - оно проще всего.
Но у тетки мужское поведение. Она активна, инициативна, коммуникабельна, и нарывается (ютуб-канал у нее явно для хайпа и провокаций, это психологическая агрессивность, кмк, чтобы быть пушистой и позитивной в офлайне, надо голову кому-то откусить хоть виртуально).
Ладно, поживем-увидим. Я подписалась.

В принципе, я сейчас много замечаю мужского поведения у женщин. И женского - у мужчин. Это не смена ролей, это все в перемешку. Не хочу давать определения, хорошо это, или плохо. Функция защитника, например... Притворись милой, слабой... Пусть "позащищает"? Но агрессия начинается тоже отсюда. Есть риск нарваться самой. Вот чем скромнее, милее и покладистее женщина, тем риск этот больше. Кмк.

Смешанное, "андрогинное" поведение выгоднее для адаптации к новым условиям, и его будет все больше. Как и самокатов, велосипедов и моноколес.


угоразділо мене   Rolling Eyes

кароч, яке андрогінноє?   LOL

та воно якесь недороблене і шизануте
кацап’йо
той Родні поняв і вже не радий, що зв’язався

кароч, по порядку   Laughing

баба - із падмасковія, бліжнєга
шо там з дітьми, внуками, сім’єю - непонятка чи було взагалі
пошла на танцы, в 50 лєт
в гішпанський ресторан, в мацквє
підчепила там і захомутала кубинця
потім вициганила в нього Майямі
так вона в Гамериці опинилася
пмж тіпа дозвіл на працю і т.д.Suspect
потім тіпа він взбрикнув бо дістала і вони тіпа розбіглися
а Родні це вона вже потім підстерегла
закінчиться все сумно, дуже сумно, боюся
для Родні
йому повезе якщо живим з цього вийде   Suspect
отакий богомольний кацапізм шизоідний гамерикам і не снився ще
кубинець атдєлался льохкім іспугом.. можливо.. якщо її словам вірити.. якщо вірити...
а з Родні щось назріває/назріло?..  бо щось вона дуже нервова...

відосікі, да...  юТуп однако... наши в горадє в америкє...

п.с.
я би на місці Родні кинув все і тікав на Аляску...   Shocked    ну, або купив бєнзопілу,  але тут палка о двух концях Shocked ....


кароч, Лі, тепер я тебе поняв  Twisted Evil
шарманщік, да, від слова шарман


affraid


матріархат, да, чатал гуюк, как же

тєхасская рєзня бєнзопілой affraid

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор Ли Пн Серп 02, 2021 7:51 am

Все так, все так...
Шарманщик..., да, ему не повезло. Пусть со своей кармой разбирается.
Родни? Он не вы, а вы не он.
Разные условия, разные правила и личные границы. Чтобы понять американца, надо знать, что такое белая женщина американка, уровень ее требований, к мужу, к сервису, к государству. Это очень геморойный тип, очень скандальный и претензиозный, забыла, как их называют...
Типаж описан в сериале счастливы вместе, даша букина: не готовит, детьми не знамается, требует денег, секса, категорически не работает. Это вообще не шутка и не преувеличение.
Это типаж, очень распространенный среди белых американок.
Хорошая жена, как они это там понимают.
У нас тоже самое, но готовят и работают.
Не разбалованные.
Поэтому лучше подходят для партнерских отношений.
К чему сейчас все и стремятся.

Я с интересом жду развития сюжета, осрбенно, как они будут деньги делить, декларировать, и налоги платить.

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Пн Серп 02, 2021 8:22 am

Ли пише:Все так, все так...
Шарманщик..., да, ему не повезло. Пусть со своей кармой разбирается.
Родни? Он не вы, а вы не он.
Разные условия, разные правила и личные границы. Чтобы понять американца, надо знать, что такое белая женщина американка, уровень ее требований, к мужу, к сервису, к государству. Это очень геморойный тип, очень скандальный и претензиозный, забыла, как их называют...
Типаж описан в сериале счастливы вместе, даша букина: не готовит, детьми не знамается, требует денег, секса, категорически не работает. Это вообще не шутка и не преувеличение.
Это типаж, очень распространенный среди белых американок.
Хорошая жена, как они это там понимают.
У нас тоже самое, но готовят и работают.
Не разбалованные.
Поэтому лучше подходят для партнерских отношений.
К чему сейчас все и стремятся.

Я с интересом жду развития сюжета, осрбенно, как они будут деньги делить, декларировать, и налоги платить.


ага ага

лутше подходят

дєньгі дєліть, вони?  чи вона?

ха

Сіняя Псіца каже, що їй краще коли його вдома нема, але він майже завжди є.
В себе.
Вдома.
А вона хоче щоб його не було.
В його домі.
Так і каже, дурепа.
На камеру.
Тому я й сказав яке развітіє сюжета чекати.
Кубинець атдєлался льохкім іспугом.
Бо він кубинець і танцює сальсу.
Родні не танцює, тому в нього шансов нєт.
Хіба що бензопіла.

Я думаю, що Родні оплатив їй поїздку до Туреччини, до «маладова чєлавєка»
зі Штатів до Туреччини, Карл,
в надії, що вона неповернеться.
Але вона повернулася.
І Родні в кадри відосіків її перестав попадати.
Може Родні вже фсьо?
Кароч, Родні, ти мєня слишіш?!
Купи бензопілу.
Прошу тебе, благаю.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Пн Серп 02, 2021 9:26 am

Самокатікі, да
100 км/час
да
мячта ідіота




А чому не рокєти?

Безоси, да, переплюнули всі самокатікі і самальотікі.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Пн Серп 02, 2021 6:39 pm

Педівікія пише:Матріарха́т (лат. mater і грец. άρχη, «влада матері») — домінування жінки в сім'ї, суспільстві, державі. У гуманітарно-суспільних науках система відносин, в якій жінка відігравала таку роль[1]. Домінування жінок характерне для первісного суспільства; у розвинених соціумах матріархат поступився патріархату (домінуванню чоловіка). Також — матріархальна система, матріархальний устрій, матріархальний лад.

Згідно працям багатьох спеціалістів, в історії людства не доведено жодного достовірно відомого з яких-небудь надійних джерел матріархального суспільства[2][3][4][5][6][7][8].


Вопшем, всі поползновєнія бабс до керівництва ведуть до „первісних“, тобто, тупих взаємовідносин: диктату, обману, маніпуляції, шахрайства, бродяжництва, попрошанічєства і т.п.

І навпаки - „первісність“, тобто, тупорилість (дура, дурочька) певних особин жіночої статі веде до спроб через маніпуляції різного роду посісти керівне становище у комірці суспільства-сім’ї...

І перше і друге ми бачимо на прикладі юТупної Сінєй Псіци.

І перше і друге не має „развітія сюжета“ іншого ніж крах. Повний.

Тепер - чому „не доведено“ існування „матріархальних суспільств“?

Та просто тому, що археологічних слідів короткочасні ексцеси самок богомола не залишають.


Педівікія пише:Незважаючи на наявність «святилищ», ознак соціального розшарування і зосередження багатств у правлячої верхівки в селищі не виявлено. Навіть статева диференціація не виражена, жінки і чоловіки отримували однакову їжу і, очевидно, мали однаковий статус у суспільстві[9][10][11][12]. Оскільки тіла осіб з високим статусом ховали окремо від черепів, дослідники порівняли кількість подібних чоловічих і жіночих поховань і виявили, що вона приблизно однакова[13] . У зв'язку з цим дослідники 2000х років припустили, що громада не була ні патріархальною, ні матріархальною[14] , І сенс зображення жіночих фігур був іншим, ніж поклоніння Богині-матері[15] .


Вопшем, Чатал-Гьоюк був колгоспом-артіллю.

Правління колгоспу Чатал-Гьоюк складалося з самців і самок в однаковій кількості. Приблизно.  

Героям соцтруда і члєнам правлєнія в Чатал-Гьоюк відривали після смерті голови і складали на окрему купку. Нахвіга? А нахвіга савєцкіє люді пастроілі мавзолєй Лєніна/Сраліна і в черзі туди стояли? Зогадко.  Shocked

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор Ли Пн Серп 02, 2021 7:04 pm

А ленин тут при чем?)

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор абг Пн Серп 02, 2021 7:06 pm

Ли пише:даша букина: не готовит, детьми не знамается, требует денег, секса, категорически не работает. Это вообще не шутка и не преувеличение.
Это типаж, очень распространенный среди белых американок.
Хорошая жена, как они это там понимают.


Вопшем, я там не був, не знаю шо в Гамериці як, а серіалам не вірю.
Але в тому, шо вони (до речі, хто „вони“?) вважають цей типаж „харошею женою“, сумліваюся.
Це серед тупих, можливо, але ж не треба вірити Задорнову, що вони всі там такі. Він пожартував.


Ли пише:
У нас тоже самое, но готовят и работают.
Не разбалованные.


Не всі, далеко не всі, ці три плюси мають в комплекті.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Матриархат - Сторінка 7 Empty Re: Матриархат

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 7 з 10 Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наступний

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі