ДОЛЯ УКРАЇНИ / СУДЬБА УКРАИНЫ / РУССКИЕ НАС УБИВАЮТ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

+6
абг
oldman
ogilvi
Admin
Alexandr
glory
10 користувачів

Сторінка 3 з 4 Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор oldman Пт Лист 06, 2020 12:23 am

але зараз ми маємо шанс бо війна гуртує націю і українську зокрема.

oldman

Кількість повідомлень : 161
Дата реєстрації : 16.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Пт Лист 06, 2020 9:43 am

абг пише:
Alexandr пише:Дивіться ось приклад сучасної російської  літератури. Хіба ми не повинні її вивчати? 


не знаю що і кому ви повинні,

думаю, що це у вас стокгольмський синдром плюс ізоляція від світу зовнішнього (західного),

і самими турпоїздками проблему цю не вирішити,

думаю і знаю, з досвіду власного,

зараз трохи невчасною буде дана порада, але коли карантіни/ковіди закінчаться, то зробіть над собою зусилля, а це стопроцентно вимагатиме зусиль не тільки фізичних, але й психологічних, - поїдьте, поживіть трохи там, за бугром західним, попрацюйте, поспілкуйтеся з „туземцями“ і через деякий час у вас пропаде „потрібність“ у дефективній сучасній чи „класичній“ рослітературі і з’явиться потреба інша - в цивілізації справжній, а не фальшивій.
вже працюіві  і можливо зе працюватиму. Справа не в тому- я давно не   читав того про що пишу але в свій час читав багато. Справа в тому що як я вже знаю все це і є люди які знать чому б не використати російську літературу як зброю проти росії? в темі  це назвали літературим  айкідо ))).
ми маємо доводити руським- ви ніщо. пил під ногами керівників- сталіна, +++ла або івана грозного ))). про це ваші ж класики казали-  читайте!

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Ли Пт Лист 06, 2020 11:14 am

Когда дерево стареет, рОдит мелко и мало, делают подвой. Или, говорят, хорошо на простое деревце привить что-то экзотическое, породистое. Я не специалист, вроде бы персики так выращивают, и розы красивые. Смысл, - у простого растения хорошая корневая система, питание, и связь с землей. Прививка - это культура. Связь с небом, солнцем... богом, если хотите. Материнское растение за счет прививки рОдит лучше, и само становится лучше. Или не становится, если новый подвой - это просто паразит, омела. Дерево может отторгнуть подвой, и отращивать свои ветки, питать их, и ждать их плодов. Можно кормить омелу, и слушать птиц, которые разносят ее семена. Можно сделать другую прививку, на свой розсуд. Это вопрос селекции, и это "от ума". Мы сами выбираем, и это наша судьба.
В Ирландии (если я правильно помню), омела национальный символ. Почему-то. Народ без корней... я не знаю, почему.
Украину всегда использовали как материнское дерево. Как мне кажется...

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

leleka поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор leleka Пт Лист 06, 2020 11:25 am

В Ирландии (если я правильно помню), омела национальный символ.


у них я слышал есть еще такое- если над дверью повесить ветку омелы и там пройдет девушка можно ее поцеловать))). говорят в темных коридорах всяких учебных заведений вешают на праздник )))

leleka

Кількість повідомлень : 202
Дата реєстрації : 15.10.2020

Alexandr поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор leleka Пт Лист 06, 2020 11:41 am

Украину всегда использовали как материнское дерево. Как мне кажется...


Мне трудно отделаться от мысли что слова "курганная гипотеза" вы знаете. если нет- мои поздравления. вы угадали. одна из самых авторитетных гипотез происхождения прародины европейской цивилизации в частности- восточная украина. примерно 6000 лет назад. и говорили здесь на праиндоевропейском  языке, до сих пор сохранилось несколько слов

leleka

Кількість повідомлень : 202
Дата реєстрації : 15.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Ли Пт Лист 06, 2020 3:39 pm

нет, я далека от этого всего. Мне смолоду нравилась математика, и лохматые мальчики в клетчатых рубашках. А историки, как и лингвисты, они подстриженные, и в костюмах. Слишком правильные. Все в той или иной степени авторитетные, - а только моей веры им нет, верю только математике.
Только точные науки дают надежду, как минимум на синтез, а в пределе - на синергию. Гуманитарии своим анализом разрушают (разделяют), и они не виноваты, у них методология таковА.
Кому-то очень нравится идея матриархата, и они в этих метафорах дерева, корней, земли видят именно пра-матерь, женское начало. Противопоставляя ее агрессивному, мужскому, патриархальному. (фильм аватар).
Кому-то надо больше порядка, доказательств и логики, и в результате все раскладывается по полочкам, баночкам и папочкам. Как в анатомическом музее при морге. Жизни нет, королевство логики, чистый разум в формалине.
В применении к политике, и на злобу дня: при вынужденном тренде россии на изоляцию, из-за падения цен на нефть, им сейчас очень нужно искать какую-нибудь "гиперборею". Иначе они развалятся.
Им нужно - они пусть и ищут.
Я не чувствую такой потребности. Я бух.
Это место в географии и истории, пространстве и времени, которое дано в ощущениях, и называется здесь и сейчас, - это стык, граница, перекресток. Не центр, и не исток. Баланс. Дебет - кредит, инь - ян. И надо помнить, что наблюдатель влияет, поэтому все гипотезы - пристрастны.

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор leleka Пт Лист 06, 2020 7:10 pm

Ли пише:нет, я далека от этого всего. Мне смолоду нравилась математика, и лохматые мальчики в клетчатых рубашках. А историки, как и лингвисты, они подстриженные, и в костюмах. Слишком правильные. Все в той или иной степени авторитетные, - а только моей веры им нет, верю только математике.
Только точные науки дают надежду, как минимум на синтез, а в пределе - на синергию. Гуманитарии своим анализом разрушают (разделяют), и они не виноваты, у них методология таковА.
Кому-то очень нравится идея матриархата, и они в этих метафорах дерева,  корней, земли видят именно пра-матерь, женское начало. Противопоставляя ее агрессивному, мужскому, патриархальному. (фильм аватар).
Кому-то надо больше порядка, доказательств и логики, и в результате все раскладывается по полочкам, баночкам и папочкам. Как в анатомическом музее при морге. Жизни нет, королевство логики, чистый разум в формалине.

В применении к политике, и на злобу дня: при вынужденном тренде россии на изоляцию, из-за падения цен на нефть, им сейчас очень нужно искать какую-нибудь "гиперборею". Иначе они развалятся.
Им нужно - они пусть и ищут.
Я не чувствую такой потребности. Я бух.
Это место в географии и истории, пространстве и времени, которое дано в ощущениях, и называется здесь и сейчас, - это стык, граница, перекресток. Не центр, и не исток. Баланс. Дебет - кредит, инь - ян. И надо помнить, что наблюдатель влияет, поэтому все гипотезы - пристрастны.
https://destinyukraine.forumotion.me/t42-topic

leleka

Кількість повідомлень : 202
Дата реєстрації : 15.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Пт Лист 06, 2020 8:08 pm

Ли пише:
В Ирландии (если я правильно помню), омела национальный символ. Почему-то. Народ без корней... я не знаю, почему.
Украину всегда использовали как материнское дерево. Как мне кажется...


Ірландія, як і Україна, мала і має дуже агресивного сусіда-колонізатора, колонією якого була 800 років, - набагато, більш ніж в 2 рази, довше за Україну,

крім цієї різниці - в тривалості окупації, є ще й інша різниця - в „якості“ тієї окупації,
тоді як Англія „тягнула“ Ірландію вперед у розвитку, то Московія - навпаки, „тягнула“ Україну назад, спочатку - у кріпосництво, рабство, потім - у феодалізм і знову у рабство - „комунізм“, тепер тягне знову у феодалізм,

так що ірландці зі своїм помелом Wink можуть тільки заздрити Україні, в тому розумінні, що ми, українці, маємо набагато більші перспективи у розвитку, в т.ч. - у розвитку мови і культури, не кажучи вже про АйТі, та іншу науку-техніку,
а також маємо, так би мовити, більш вагомі аргументи для гасла „Геть від Москви“ ніж ірландці мають для гасла „Геть від англосаксів“.

Так що, заздріть нам ірландці, бо вам ваш Ольстер - ірландський Даунбас і Крим, окупований англійцями і шотландцями, грубо кажучи, вже не повернути, а ми ще маємо всі шанси!   )))


Останній раз редагувалося: абг (Пт Лист 06, 2020 8:25 pm), всього регувалося 1 раз(-и)

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Admin поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Пт Лист 06, 2020 8:16 pm

Ли пише:
Я не чувствую такой потребности. Я бух.


Фігня-с,

бух тут ніпрічьом,

тут головне - баб. Laughing

Бабо-матріархату пофіг і „какая разніца“, а ось патріархато-конусу не пофіг і разніца є і буде. Завсігда-с. Exclamation Very Happy

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Пт Лист 06, 2020 8:22 pm

Alexandr пише:
ми маємо доводити руським- ви ніщо. пил під ногами


нічого ми їм не маємо, ні доводити ні переводити,

ігнорувати і сміятися хіба що з них, лишньохромосомних,

у вільний від „основної роботи“ час. )))

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Admin та Alexandr поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Ли Пт Лист 06, 2020 9:41 pm

Вечір п,ятниці)
Цей форум буде жити, якщо комусь є що сказати іншим в п'ятницю, після роботи.
За Ірландію не знаю, чим їм та омела до душі. Мо, що зелена круглий рік, мо, що кругла, мо, що птахам нравидься... друїди таємничі люди.
За баб... сьгодні плакала. Я дистанційно зараз. Казюся на відстані, мої шукають дві копійки на сімсот тисячах, і лають ексел. А я чекай... бабам головне процес. Допоки та нещасна табличка не буде "в ідеалі", з рук не вирвеш. Чоловік би в таку тупу ситуацію ніколи не втрапив. Бо чоловікам потрібен результат.
Одного не розумію. Чому у віртуалі все навпаки? Жінок на форумах менше, ніж чоловіків, або сидять мовчки. А патріархато-конуси шукають тую "різницю", наче мої колежанки ті дві копійки . Це ж виключно процес, і втрата часу. І де тії баби?!



Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

Admin та Alexandr поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Сб Лист 07, 2020 8:17 am

абг пише:
Alexandr пише:
ми маємо доводити руським- ви ніщо. пил під ногами


нічого ми їм не маємо, ні доводити ні переводити,

ігнорувати і сміятися хіба що з них, лишньохромосомних,

у вільний від „основної роботи“ час.  )))

Вибачте, а що ми робимо тут? саме це про що ви пишете- але ретельно і зі смаком бо маємо час та натхнення Very Happy

https://destinyukraine.forumotion.me/t27-topic

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Сб Лист 07, 2020 8:24 am

Ли пише:Вечір п,ятниці)
Цей форум буде жити, якщо комусь є що сказати іншим в п'ятницю, після роботи.
За Ірландію не знаю, чим їм та омела до душі. Мо, що зелена круглий рік, мо, що кругла, мо, що птахам нравидься... друїди таємничі люди.
За баб... сьгодні плакала. Я дистанційно зараз. Казюся на відстані, мої шукають дві копійки на сімсот тисячах, і лають ексел. А я чекай... бабам головне процес. Допоки та нещасна табличка не буде "в ідеалі", з рук не вирвеш. Чоловік би в таку тупу ситуацію ніколи не втрапив.  Бо чоловікам потрібен результат.
Одного не розумію. Чому у віртуалі все навпаки?  Жінок на форумах менше, ніж чоловіків, або сидять мовчки. А патріархато-конуси шукають тую "різницю", наче мої колежанки ті дві копійки . Це ж виключно процес, і втрата часу. І де тії баби?!


В свое время Аристотель собирал пословицы и видимо анекдоты на том основании, что в них заключена народная +++рость. анекдот. мальчик- девочке:
- что вы с подружками делали? 
-играли в куклы!
 -И кто выиграл?

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Сб Лист 07, 2020 9:40 am

Ли пише:І де тії баби?!


Баби з’являються там, де „музікІ“ дають слабину, по дурості, простіше кажучи,

і ось тоді баби вже як вчепляться в „процес“, то їх не відірвати,

хіба що - розрубати, гордіїв вузол,

але тут не все так просто, на день сьогоднішній, бо баби, маніпульовані „силами зла“, заради процесу готові на все, будь-яку дурість, заради „результату“, щоб їхнє слово було останнім.

Вихід є, звичайно. Так як той в Парижі...


Останній раз редагувалося: абг (Сб Лист 07, 2020 10:35 am), всього регувалося 1 раз(-и)

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Сб Лист 07, 2020 9:47 am

Alexandr пише:
Вибачте, а що ми робимо тут? саме це про що ви пишете- але ретельно і зі смаком бо маємо час та натхнення Very Happy

https://destinyukraine.forumotion.me/t27-topic


це - протилежне тому, що я кажу, але нехай вам буде, бийтеся

головою об стіну.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Сб Лист 07, 2020 9:51 am

абг пише:
Alexandr пише:
Вибачте, а що ми робимо тут? саме це про що ви пишете- але ретельно і зі смаком бо маємо час та натхнення Very Happy

https://destinyukraine.forumotion.me/t27-topic


це - протилежне тому, що я кажу, але нехай вам буде, бийтеся

головою об стіну.

Чому ж об стіну? це як гребля- ніби воді плине повз неї плине плине плине- а потім прориває - і повінь. ми повинні руйнувати те що для руських є святинями. "ваші  боги дерево"- так колись було за легендою

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Сб Лист 07, 2020 10:11 am

Ли пише:патріархато-конуси шукають тую "різницю", наче мої колежанки ті дві копійки . Це ж виключно процес, і втрата часу.


Патріархато-конуси не ту різницю шукають, що коліжанки,

її й шукати не треба, бо вона - перед носом,

а намагаються виправити ситуацію,

в т.ч. - з бабами потєряними. Very Happy

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Сб Лист 07, 2020 10:25 am

Alexandr пише:це як гребля- ніби воді плине повз неї плине плине плине- а потім прориває - і повінь. ми повинні руйнувати те що для руських є святинями. "ваші  боги дерево"- так колись було за легендою


Навіщо?

А тоді, коли греблю прорве і вас затопить і балками з тієї греблі голови вам розіб’є, що ви робити будете?

Тоді чухатися буде вже запізно.

Перед тим як ламати чужі греблі, спочатку треба потурбуватися про власний ковчег, а він - дірявий,

баби он дірки ті спідницями своїми затикають, поки ви ті „греблі“ ламаєте. А с+++ами своїми, голими без спідниць, світять яскраво, виблискують, інших „варягів“ приманюючи.

В результаті не вони, а ви з голою с+++ою залишитеся, „судьбу“ знову і знову проклинаючи.  bom

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Сб Лист 07, 2020 10:33 am

Розвінчувати московські брехні столітні, звичайно ж, треба, але це не головна наша „судьба“, а одна з другорядних,

до того ж, роблячи власні розвінчування „язиком“ окупанта-колонізатора, ви жодного розвінчування не зробите, а навпаки - утвердите ті міфи, які розвінчувати зібралися.

Тому - нєзачод, повний і остаточний, на жаль. No

На перездачу. Exclamation

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Alexandr поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Сб Лист 07, 2020 10:46 am

абг пише:Розвінчувати московські брехні столітні, звичайно ж, треба, але це не головна наша „судьба“, а одна з другорядних,

до того ж, роблячи власні розвінчування „язиком“ окупанта-колонізатора, ви жодного розвінчування не зробите, а навпаки - утвердите ті міфи, які розвінчувати зібралися.

Тому - нєзачод, повний і остаточний, на жаль.  No

На перездачу.   Exclamation

а що поробиш  як оккупант колонізатор іншої мови не розуміє? вибачте але якою мовою  допитують руськіх полонених  в донбасі?  це "розвінчування  міфів"  робиться не для українців- нас, а саме для   народа- колонізатора. 

звичайно це не головна наша судьба, але робити треба. часам робота буває потрібна, але брудна.

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Сб Лист 07, 2020 11:10 am

а це якою мовою треба наводити? а пам'ятати це треба бо щось мені шепоче, що незабаром вони превзуватимуться в повітрі )))

https://destinyukraine.forumotion.me/t39-topic

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Сб Лист 07, 2020 11:38 am

Alexandr пише:це "розвінчування  міфів"  робиться не для українців- нас, а саме для   народа- колонізатора.


забезплатно?

нічого для них я робити не збираюся.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Admin поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Сб Лист 07, 2020 11:40 am

Alexandr пише:а це якою мовою треба наводити? а пам'ятати це треба бо щось мені шепоче, що незабаром вони превзуватимуться в повітрі )))

https://destinyukraine.forumotion.me/t39-topic



це г++но?

переступити і йти далі,

асенізаторам дати вказівку прибрати, мітлою, не мовою.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Admin та oldman поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор oldman Сб Лист 07, 2020 11:51 am

абг пише:
Alexandr пише:а це якою мовою треба наводити? а пам'ятати це треба бо щось мені шепоче, що незабаром вони превзуватимуться в повітрі )))

https://destinyukraine.forumotion.me/t39-topic



це г++но?

переступити і йти далі,

асенізаторам дати вказівку прибрати, мітлою, не мовою.

не зовсім так. їх треба постійно тикати рильцем в їх г++но, як котів, щоб привчити принаймні користуватися котячим туалетом )))). а прибрати треба звичайно. )))

oldman

Кількість повідомлень : 161
Дата реєстрації : 16.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Сб Лист 07, 2020 1:01 pm

абг пише:
Alexandr пише:це як гребля- ніби воді плине повз неї плине плине плине- а потім прориває - і повінь. ми повинні руйнувати те що для руських є святинями. "ваші  боги дерево"- так колись було за легендою


Навіщо?

А тоді, коли греблю прорве і вас затопить і балками з тієї греблі голови вам розіб’є, що ви робити будете?

Тоді чухатися буде вже запізно.

Перед тим як ламати чужі греблі, спочатку треба потурбуватися про власний ковчег, а він - дірявий,

баби он дірки ті спідницями своїми затикають, поки ви ті „греблі“ ламаєте. А с+++ами своїми, голими без спідниць, світять яскраво, виблискують, інших „варягів“ приманюючи.

В результаті не вони, а ви з голою с+++ою залишитеся, „судьбу“ знову і знову проклинаючи.  bom

але красиво буває...  Embarassed

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 3 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 3 з 4 Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі