ДОЛЯ УКРАЇНИ / СУДЬБА УКРАИНЫ / РУССКИЕ НАС УБИВАЮТ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

+6
абг
oldman
ogilvi
Admin
Alexandr
glory
10 користувачів

Сторінка 2 з 4 Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Пн Лист 02, 2020 1:59 pm

Ли пише:тут расстреляли три поколения чекистов. Три! И набирали новых, и это же (мат) карьерный рост! И почему оно происходило именно тут, Абг? Может, потому, что в чк был набор отсюда, где черта оседлости проходила, и тут было много ... "карьерных еврейчиков"?
Эта история, она украинская?
я про это на мове не могу.
Об этом или молчать, или уж ругаться...

Следите за лексикой. Пожалуйста. Admin


Так, про це - тільки матом, але - українським матом,
про „кар’єрних“ - а якою мовою вони говорили? імперською, бандитською,
і я думаю, що таке відбувалося не тільки в Харкові (про ЧК в Харкові, до речі, було у фільмах Укртелефільму за творами Івана Багряного, „Сад Гетсиманський“ і „Тигролови“, якщо не бачили, подивіться), а по всій Україні,
про причини тих „чисток“ є багато „версій“, в т.ч. - хвалебних,
але я бачу тільки одну - боротьба за абсолютну владу в кримінальній банді під назвою Романови/ВКПб/КПСС, - всіх потенційних конкурентів знищувано, банда була імперська, „інтернаціональна“, узкоязика, пролетарська, блатна, така ж, яка зараз напала на Україну, і ненавиділа і ненавидить й зараз та банда все національне, з мовою включно, бо - „буржуйське“ і т.д....

Тому боротися з бандою можна і треба тільки і виключно розставивши всі крапки над „і“, без жодної двоязикості, бо це буде і є гра з шулером його ж крапленими картами - приречена на програш. І розмова з ворогом може бути тільки автоматною чергою.

І про долю України і про історію України українці між собою мають говорити рідною мовою - українською,
бо інакше не буде жодної України і жодної дискусії, жодного розвитку, всьо будєт данбас. Ми тонемо і потонемо всі у цій двоязикості болотній.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Admin поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Пн Лист 02, 2020 2:06 pm

leleka пише:Зараз не пам'ятаю, як його звали але один з найбільших японськіх борців сумо (непереможний протягом десятиліть)- був напівукраїнець (мати японка, про  Зелений Клин чули?) ви не проти якщо б він японською розповідав про свого батька?  мова йде  про народну пам'ять, протистояння  забуттю


Я не проти розмовляти з японцем про Україну японською,
з французом - французькою, з китайцем - китайською, з англійцем - англійською,

але з москалями, поляками, угорцями, чехами, німцями, татарами, румунами, - принципово - українською,
думаю, зрозуміло чому.  До того часу, поки вони не почнуть її вчити, українську.

Українцям нема потреби розмовляти між собою іноземними мовами, хіба що - на уроках іноземної мови в навчальних закладах.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор oldman Пн Лист 02, 2020 7:05 pm

абг пише:
leleka пише:Зараз не пам'ятаю, як його звали але один з найбільших японськіх борців сумо (непереможний протягом десятиліть)- був напівукраїнець (мати японка, про  Зелений Клин чули?) ви не проти якщо б він японською розповідав про свого батька?  мова йде  про народну пам'ять, протистояння  забуттю


Я не проти розмовляти з японцем про Україну японською,
з французом - французькою, з китайцем - китайською, з англійцем - англійською,

але з москалями, поляками, угорцями, чехами, німцями, татарами, румунами, - принципово - українською,
думаю, зрозуміло чому.  До того часу, поки вони не почнуть її вчити, українську.

Українцям нема потреби розмовляти між собою іноземними мовами, хіба що - на уроках іноземної мови в навчальних закладах.

розмовляти - одне, а вивчення будь- якої науки зокрема істроії- це інше. якщо історичний досвід буде записаний будь- якою мовою- його перекладають  українською  науковці.  але первинний матеріал-записи спогадів- можуть бути будь якою мовою, аби були ))). змінюються покоління, історична пам ять йде від нас, те що ми тут робимо- як протистояти течії річки Лета. Якщо маєте  досвід свій чи попереденіх поколінь- напишіть тут свою історію, це буде  більш корисним .

oldman

Кількість повідомлень : 161
Дата реєстрації : 16.10.2020

Ли поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор ogilvi Вт Лист 03, 2020 8:39 am

не пойму беспокойства ТС. я  говорю на двух языках знаю  людей  которые говорят на трех- и что мы змеи ил если на трех- то драконы? чего вы так переживаете? никто у вас мову не отберет Shocked
ogilvi
ogilvi

Кількість повідомлень : 98
Дата реєстрації : 14.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор list Вт Лист 03, 2020 9:03 am

ogilvi пише:не пойму беспокойства ТС. я  говорю на двух языках знаю  людей  которые говорят на трех- и что мы змеи ил если на трех- то драконы? чего вы так переживаете? никто у вас мову не отберет Shocked
 до тебе звертаються українською. дискусія в  темі йде українською. тебе чемності в дитинстві не вчили?

list

Кількість повідомлень : 41
Дата реєстрації : 24.10.2020

glory та абг поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор glory Вт Лист 03, 2020 9:33 am

АБГ, в бачите- я спілкуюсь українською на цьому форумі. я не розумію чому ви  доводите очевидне.  звертайтесь українською- вам відповідатимуть українською крім може ... але то таке... )))
glory
glory

Кількість повідомлень : 50
Дата реєстрації : 14.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Ли Вт Лист 03, 2020 10:13 am

чим, на мій погляд, відрізняється історія (як наука) від нашого особистого досвіду чи наших поколінь: ми оцінюємо факти. Наша особиста історія зважена на вагах нашої особистої совісті, і так само - в поколіннях.
Але часи змінюються, ми змінюємся, робимо переоцінку фактів. Наприклад. Мій дід (по батьку) мав гонор за те, що продовжує робочу дінастію, і сини стали його послідувачами. В нас робоча династія, на заводі. Що я вивчила з того? По-перше, що я, дівчисько, не цінна для сім,ї, "чому не хлопчик?!" я чула дуже часто. По-друге, я мала запамятати гордість за свій рід. Патріархальність, як вона є, класична. А я хіба винна? Через те я дуже старалася вчитись, вступила на радіофак, але дід не похвалив. Йому було все одно. Дівчисько не рахується. Потім, коли розпочалася перестройка, якось усвідомила, що за тим гонором нічого не стояло, окрім страху. За дідів прадідів ту дінастію єднав страх, і нічого окрім нього. Все інше було не справжне. Придумане. Ми все придумуємо.
Ще факт: в голодоморі згинула вся сім,я моєї бабусі (маминої мами). А її саму, та мішок картоплі, котрабандою у військовому ешелоні вивіз до міста з села двоюрідний брат. Дякуючи тому мішку, бабуся вижила, і любила розповідати про "чіпси" з шкурок тої картоплі. Вони їх сушили, і їли, йшло за цімес. Брат згинув в 41-му. Чоловік помер від ран після війни. Сама ставила на ноги двох дочок, ще сорок років, САМА. Сильна жінка, вона окрім тих шкурок з картоплі нічого не згадувала, на батьківщину ніколи не їздила, навіть думки не гадала такої. Бо їй сказали, що всі вмерли. А як сама відчула, що скоро помре, так кинула всі діла, і поїхала до рідного села. Там старенька пройшла мимо камяної хати, що була її сімї, але живуть чужі люде, і довго блукала край села... Тіки тоді я почула історію, що вона кохала гармоніста, а родина була не згодна, бо бідний і всі гармоністи бухають, - тому її відправили до міста... Як би це без матюків сказати... Істерія спадкується. Це значить "йобнутість". Старша сестра бабусина втопилася, через те, що за когось лівого її сімя просватала. Той з меншою сестрою рідня вже не звязувалася, бити або вмовляти сенсу не було. До міста, і нехай гребеться сама.

Ну от мої історії... Йобнуті і перелякані...

В науковому сенсі, це лише два факти:
1. Заводи на сході України з Уралу.
2. Голодомор був штучний.

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

Admin, Alexandr та glory поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор glory Вт Лист 03, 2020 10:29 am

АБГ, бачите? щось подібне Ли можете навести? тепер іcторія людей що пішли  залишиться. )))
glory
glory

Кількість повідомлень : 50
Дата реєстрації : 14.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Ли Вт Лист 03, 2020 10:40 am

В особистій історії кожного багато субєктивних похибок.
Це можуть бути цікаві, чи не цікаві історії, і не більше.

Та й не кожен буде таке оповідати в інтернеті. Це як на пляжі без трусів.

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Admin Вт Лист 03, 2020 10:59 am

Ли пише:чим, на мій погляд, відрізняється історія (як наука) від нашого особистого досвіду чи наших поколінь: ми оцінюємо факти. Наша особиста історія зважена на вагах нашої особистої совісті, і так само - в поколіннях.
Але часи змінюються, ми змінюємся, робимо переоцінку фактів. Наприклад. Мій дід (по батьку) мав гонор за те, що продовжує робочу дінастію, і сини стали його послідувачами. В нас робоча династія, на заводі. Що я вивчила з того? По-перше, що я, дівчисько, не цінна для сім,ї, "чому не хлопчик?!" я чула дуже часто. По-друге, я мала запамятати гордість за свій рід. Патріархальність, як вона є, класична. А я хіба винна? Через те я дуже старалася вчитись, вступила на радіофак, але дід не похвалив. Йому було все одно. Дівчисько не рахується. Потім, коли розпочалася перестройка, якось усвідомила, що за тим гонором нічого не стояло, окрім страху. За дідів прадідів ту дінастію єднав страх, і нічого окрім нього. Все інше було не справжне. Придумане. Ми все придумуємо.
Ще факт: в голодоморі згинула вся сім,я моєї бабусі (маминої мами). А її саму, та мішок картоплі, котрабандою у військовому ешелоні вивіз до міста з села двоюрідний брат. Дякуючи тому мішку, бабуся вижила, і любила розповідати про "чіпси" з шкурок тої картоплі. Вони їх сушили, і їли, йшло за цімес. Брат згинув в 41-му. Чоловік помер від ран після війни. Сама ставила на ноги двох дочок, ще сорок років, САМА. Сильна жінка, вона окрім тих шкурок з картоплі нічого не згадувала, на батьківщину ніколи не їздила, навіть думки не гадала такої. Бо їй сказали, що всі вмерли. А як сама відчула, що скоро помре, так кинула всі діла, і поїхала до рідного села. Там старенька пройшла мимо камяної хати, що була її сімї, але живуть чужі люде, і довго блукала край села... Тіки тоді я почула історію, що вона кохала гармоніста, а родина була не згодна, бо бідний і всі гармоністи бухають, - тому її відправили до міста... Як би це без матюків сказати... Істерія спадкується. Це значить "йобнутість". Старша сестра бабусина втопилася, через те, що за когось лівого її сімя просватала. Той з меншою сестрою рідня вже не звязувалася, бити або вмовляти сенсу не було. До міста, і нехай гребеться сама.  

Ну от мої історії... Йобнуті і перелякані...

В науковому сенсі, це лише два факти:
1. Заводи на сході України з Уралу.
2. Голодомор був штучний.

Cкопіюю сюди, щоб спогади про Голодомор були в   одній темі. Вчіться, панове, як треба зберігати пам'ять. https://destinyukraine.forumotion.me/t36-topic
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 113
Дата реєстрації : 13.10.2020
Звідки : Украина

https://destinyukraine.forumotion.me

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Вт Лист 03, 2020 11:51 am

oldman пише:первинний матеріал-записи спогадів- можуть бути будь якою мовою, аби були )))


повністю погоджуюся, матеріали - так, але не обговорення.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Admin та Alexandr поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Вт Лист 03, 2020 11:53 am

glory пише:я не розумію чому ви  доводите очевидне


я теж цього не розумію, - чому очевидне треба доводити?

про „судьбу Украины“ мені не хочеться писати, а про долю України - так.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Alexandr та memory поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Вт Лист 03, 2020 11:58 am

абг пише:
glory пише:я не розумію чому ви  доводите очевидне


я теж цього не розумію, - чому очевидне треба доводити?

про „судьбу Украины“ мені не хочеться писати, а про долю України - так.

ну то пишіть! це й буде внесок в розвиток україномовного спілкування. доречі моє місто досить швидко українізується в останні роки.

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Admin та memory поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор leleka Вт Лист 03, 2020 5:02 pm

абг пише:
oldman пише:первинний матеріал-записи спогадів- можуть бути будь якою мовою, аби були )))


повністю погоджуюся, матеріали - так, але не обговорення.

ось вам первинні матеріали. вважаю  вон повинні залишится такими які є- майбутні  покоління перекладатимуть, нам треба лише НЕ ЗАБУТИ ТА НЕ ВИБАЧИТИ

https://destinyukraine.forumotion.me/t39-topic

leleka

Кількість повідомлень : 202
Дата реєстрації : 15.10.2020

Admin та Alexandr поставили "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор memory Ср Лист 04, 2020 9:32 am

Я погоджуюсь з тим що наша мова- виключно українська є і буде. ала знов ж таки запитання- ми будемо весь час це доводите один одному або спілкуватимемося саме цією мовою? шановний Абг пока що робить перше )))

memory

Кількість повідомлень : 48
Дата реєстрації : 20.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Ср Лист 04, 2020 12:14 pm

Ли пише:
В науковому сенсі, це лише два факти:
1. Заводи на сході України з Уралу.
2. Голодомор був штучний.


1-ше це не науковий факт, а брехня, пропагандонська, кремлівська:


Індустріаліза́ція в СРСР — комплекс заходів з прискореного розвитку промисловості, вжитих ВКП(б) у період від другої половини 20-х до кінця 30-х років [1] і здійснених переважно американськими компаніями із залученням дешевої робочої сили з СРСР. Проголошена як партійний курс XIV з'їздом ВКП(б) (1925 р.). Здійснювана, головним чином, за рахунок перекачування коштів із сільського господарства: спочатку завдяки «ножицям цін» на промислову і сільськогосподарську продукцію, а після важкої промисловості та воєнно-промислового комплексу [1]. Всього в СРСР споруджено 35 індустріальних гігантів, третину з яких — в Україні. Серед них слід назвати Запоріжсталь, Азовсталь, Краммашбуд, Криворіжбуд, Дніпробуд, Дніпалюмінбуд, Харківський тракторний, Київський верстатобудівний та ін. [1].


Для здійснення заходів з індустріалізації та забезпечення керівництва роботами до СРСР було запрошено близько 200 000 американських інженерів і техніків, яким передали у підпорядкування майже мільйон в'язнів ГУЛАГу. До керівництва також були залучені нечислені інженерні кадри, що залишились в СРСР після революції 1917 року.

Американські професори підготували на робітфаках 300 000 кваліфікованих фахівців — тобто всі кадри для радянської промисловості на довгі роки вперед.

Таким чином, матеріальну базу соціалізму побудували капіталісти США плюс дешева праця в'язнів.[2]

Всього за 10 років (1930-1940) американці побудували в СРСР близько 1 500 заводів і фабрик, створили хімічну, авіаційну, електротехнічну, нафтову, гірничодобувну, вугільну, металургійну та іншу промисловість, найбільші в Європі заводи для виробництва автомобілів, тракторів, авіаційних двигунів і іншої продукції.

Наприклад, знаменитий Сталінградський тракторний завод був цілком побудований в США, демонтований, на 100 судах перевезений та зібраний в СРСР. Дніпрогес побудувала американська фірма Cooper Engineering Company (і німецька компанія Siemens). На цьому заводі створили перші танки.

Горьковський автозавод (ГАЗ) був побудований американською компанією Austin.

Теперішній АЗЛК побудований за проектом Форда. Знаменита Магнітка — точна копія металургійного комбінату в Гері, штат Індіана.

Фірма Albert Kahn Inc спроектувала та побудувала 500 радянських підприємств. Альберт Кан — промисловий архітектор Детройта, запрошений у 1928 у СРСР для участі в індустріалізації. Приїхав до Москви з 25-ма інженерами, і протягом 2 років підготував понад 4 000 фахівців, у 1929-1932 спроектував і організував будівництво 521 об'єктів [3] [4][5] (за іншими даними - 571) об'єкт. Це, в першу чергу, тракторні (тобто танкові) заводи в Сталінграді, Челябінську, Харкові. Автомобільні заводи в Москві та Нижньому Новгороді. Ковальські цехи в Челябінську, Дніпропетровську, Харкові, Коломні, Люберцях, Магнітогорську, Нижньому Тагілі, Сталінграді. Верстатобудівні заводи в Калузі, Новосибірську, Верхній Салді. Прокатний стан в Москві; ливарні заводи в Челябінську, Дніпропетровську, Харкові, Коломні, Люберцях, Магнітогорську, Сормово, Сталінграді; механічні цехи в Челябінську, Люберцях, Подільському, Сталінграді, Свердловську; сталеливарні цехи та прокатні стани в Кам'янському (в 1936-2016 — Дніпродзержинськ), Коломні, Кузнецьку, Магнітогорську, Нижньому Тагілі, Верхньому Тагілі, Сормово; підшипниковий завод в Москві, Волховський алюмінієвий завод; Уральська азбестова фабрика та багато інших [6].

Причина звернення саме до Кану полягала в тому, що, спроектувавши всі заводи Форда, він відпрацював високопродуктивну технологію проектування промислових підприємств. У США його фірма штатом в 400 осіб готувала робочі креслення за тиждень, будівлі промислових підприємств зводила за 5 місяців. Кан зміг практично довести, що здатний зробити те ж саме і в СРСР: проект СТЗ виконаний у рекордно короткі строки; будівельні конструкції для нього були виготовлені в США, перевезені в СРСР і змонтовані протягом 6 місяців. Саме фірма Albert Kahn Inc створила в СРСР школу передового промислового зодчества.

Разом з заводами створювалися міста для робітників. Ернст Май — німецький архітектор, брав участь в розробці архітектурних проектів близько 20 радянських міст.

wikipedia.org/wiki/Індустріалізація_СРСР



Індустріалізація в сересері була проведена ціною геноциду українців - Голодомору - харчі продавалися за валюту по демпінговим цінам і на ці гроші будували заводи,
а українці гинули від голоду.

Тому не „заводи в Україні с Урала“, а Урал - с Украіни.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Alexandr поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Ср Лист 04, 2020 12:22 pm

Тому не „заводи в Україні с Урала“, а Урал - с Украіни.


згоден. 

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Ср Лист 04, 2020 12:24 pm

memory пише:Я погоджуюсь з тим що наша мова- виключно українська є і буде. ала знов ж таки запитання- ми будемо весь час це доводите один одному або спілкуватимемося саме цією мовою? шановний Абг пока що робить перше )))


гугль-перекладач в тебе кульгавий, на жаль, як і висновки

хлопчики і дівчатка © пишіть краще українською з помилками, суржиком, ніж кривим гугло-перекладом.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор memory Ср Лист 04, 2020 10:31 pm

абг пише:
memory пише:Я погоджуюсь з тим що наша мова- виключно українська є і буде. ала знов ж таки запитання- ми будемо весь час це доводите один одному або спілкуватимемося саме цією мовою? шановний Абг пока що робить перше )))


гугль-перекладач в тебе кульгавий, на жаль, як і висновки

хлопчики і дівчатка © пишіть краще українською з помилками, суржиком, ніж кривим гугло-перекладом.

Я не застосовую  переклача. Пишу як можу. І повірте- я на вашому боці. Кожен з нас робить внесок в розвиток країни як може  а створення нового- для моєго міста нового мовного середовища- це тектонічні зсуви у суспільствіі, дуже добре, що вони справді відбуваються останнім часом. На головній форума долі написано- наші найкращі вчителі- вороги, тож ці зсуви йдуть не в останню чергу  внаслідок нападу росії на нас- дехто ніби прокидається ))). Я  бачу людей коло себе і знаю про  що кажу.

memory

Кількість повідомлень : 48
Дата реєстрації : 20.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Чт Лист 05, 2020 8:03 am

Дивіться ось приклад сучасної російської  літератури. Хіба ми не повинні її вивчати? 
https://destinyukraine.forumotion.me/t27p100-topic

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Ли Чт Лист 05, 2020 9:13 am

У меня нет точки зрения по всем вопросам. И не должно біть, если это вне зоны моей компетенции.
Но иногда в мозгу застряют картинки, которые все время вспоминаются, до состояния : "это точно было, или я все придумала"?
В 2005м, зимой, у нас в конторе никто не работал, все сидели о..евшие, но на работу приезжали. Кто хотел. Абы дома не сидеть.
Мне тогда запомнились две встречи, в метро.
Первым был укуренный наркоман-иностранец. У нас есть наркоманы, но они тихие, как мыши-чучундры, и прячутся. А этот был очень веселый, - он революцию приехал наблюдать. У него все было файн, и зрачки блестящие, как у хомячка, во весь глаз. Он был прикольный, но непредсказуемый и опасный. Желание держать дистанцию.
Вторым был очень грустный человек не определенного гендера, в рваных ботинках, подвязанных веревками, чтобы не развалились. Фигура оплывшая, укутанная в слои тряпья. Лица не помню, взгляд в сторону, - он его прятал. Или она. Пока ехали, человек жаловался, что репрессировали родителей, всю жизнь испортили, здоровья нет, и все должны... Чтото ему все должны, включая меня, пока мы ехали эти пару остановок... Я с облегчением вышла на своей.
В первом было много будущего (неопределенности), во втором много прошлого (боли и обид).
Я не знаю, это воспоминание, или фантазия.
Но эти двое как перед глазами стоят.

Ли

Кількість повідомлень : 234
Дата реєстрації : 28.10.2020

Alexandr поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Alexandr Чт Лист 05, 2020 9:20 am

Это самое важное что может быть- впечатления эпохи. исторического момента - что и как люди чувствовали а не какие речи кто произносил ))). это - История. с большой буквы.

Alexandr

Кількість повідомлень : 222
Дата реєстрації : 13.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Пт Лист 06, 2020 12:08 am

Alexandr пише:Дивіться ось приклад сучасної російської  літератури. Хіба ми не повинні її вивчати? 


не знаю що і кому ви повинні,

думаю, що це у вас стокгольмський синдром плюс ізоляція від світу зовнішнього (західного),

і самими турпоїздками проблему цю не вирішити,

думаю і знаю, з досвіду власного,

зараз трохи невчасною буде дана порада, але коли карантіни/ковіди закінчаться, то зробіть над собою зусилля, а це стопроцентно вимагатиме зусиль не тільки фізичних, але й психологічних, - поїдьте, поживіть трохи там, за бугром західним, попрацюйте, поспілкуйтеся з „туземцями“ і через деякий час у вас пропаде „потрібність“ у дефективній сучасній чи „класичній“ рослітературі і з’явиться потреба інша - в цивілізації справжній, а не фальшивій.

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор абг Пт Лист 06, 2020 12:14 am

історія України, починаючи з 1653 року це історія деградації, а не розвитку, це історія тюрми,

сумна історія,

а писана „російською“ це - ще й історія безвиході.


Останній раз редагувалося: абг (Пт Лист 06, 2020 12:18 am), всього регувалося 1 раз(-и)

абг

Кількість повідомлень : 217
Дата реєстрації : 31.10.2020

oldman поставив(ла) "Подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор oldman Пт Лист 06, 2020 12:15 am

абг пише:історія України, починаючи з 1653 року це історія деградації, а не розвитку, це історія тюрми

нажаль в  якомусь сенсі ви праві (((

oldman

Кількість повідомлень : 161
Дата реєстрації : 16.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою, - Сторінка 2 Empty Re: Я не розумію як українці можуть писати про історію України іноземною мовою,

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 2 з 4 Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі